Affordab.ly vs Skaitmeninimas

Affordab.ly

Affordab.ly
Affordab.ly

Earn free bitcoin as you shop online

Earn free Bitcoin or Ethereum as cashback when making online shopping purchases. Affordab.ly is partnered with over 10,000 of the web’s best stores, giving you crypto cashback of up to 40%.

Simply install our free iOS app or browser extension and shop online as you normally do. We'll notify you when you can earn, it's that simple!

Location: London, United Kingdom

Visit Website Visit Twitter Page

Affordab.ly Latest Tweets

Skaitmeninimas

Skaitmeninimas
Skaitmeninimas

kokybiskos paslaugos

Studija apie 20 metų specializuojasi senų analoginių video-audio juostų įrašų skaitmenizavimu į šiuolaikinius formatus ir patalpinimą į USB ar HDD, SDD laikmeną.
Vis dažniau susiduriame su tuo, kad namų archyvai negrįžtamai prarandami dėl to, kad kasetėje esanti juostelė išsimagnetino arba buvo pamesta/sulaužyta pati kasetė. Kad taip nenutiktų, esame pasirengę Jums pasiūlyti platų paslaugų spektrą, skirtą vaizdo ar garso skaitmeninimui iš įvairiausių laikmenų. Vaizdo ir garso medžiagos skaitmeninimas ir įrašymas į USB, HDD,SDD laikmeną yra geriausias būdas išsaugoti archyvus ateičiai. Skaitmenizuojame iš šių tipų laikmenų: Vaizdo juostų/vaizdo kasečių tipai: miniDV, Video8, Hi8, Digital8, VHS, VHS-C, microDV, DVCAM, HDV; Kino juostos/ritės: 8 mm Standard, Super 8 mm ir 16 mm; Garso kasetės: standartinės garso kasetės ir magnetinės juostelės / ritės.
Atliekame fotonuotraukų ir fotoskaidrių skenavimo paslaugą. Iš fotografijų kuriame profesionalius fotofilmus.

Location: ALYTUS, Lithuania

Visit Website

Skaitmeninimas Explainer Video


More Comparisons


More Startups You Might Like

Freelensia

Interpreters anytime, anywhere, for any language

shoprapy

Your Personal Fashion and Lifestyle discovery engine

Street Stream

An Über for the urban same-day courier market that cuts out the middle man courier companies and allows customers to book individual couriers directly.

2 Steps

2 Steps allows organisations using Splunk for IT operations to monitor mobile apps, websites, Windows applications and mainframe software interfaces without setting up coding or scripts.

🎉 More Startups